Logo Wydawnictwo MAjUS

Wydawnictwo MAjUS

Powstało w czerwcu 1992 roku – to już niebawem 30 lat!!!
Zrodziło się… z miłości do książek – tych drukowanych, pachnących farbą drukarską.
Dołącz do nas i pozwól nam spełnić Twoje marzenia.
Doradzimy, pomożemy, złożymy i wydamy Twoje arcydzieło.
Publikacje, które zostaną na zawsze…

O Nas

Dziś specjalizujemy się głównie w wydawnictwach niskonakładowych.
Tomiki poezji, śpiewniki, powieści, sagi, rodzinne, albumy. Nie przeszkadza nam to jednak przygotowywać publikacje w nakładach tysięcznych.

Współpracujemy z najlepszymi drukarniami w kraju. Dzięki temu możemy zaoferować druk książek w pełnym kolorze, na dowolnym papierze oraz wykonać oprawę miękką lub twardą dla każdego nakładu.

Dzięki wiedzy, podpartej solidnym wykształceniem poligraficznym, zrealizujemy dla Państwa zamówienia – nawet te najtrudniejsze. Jako wydawnictwo posiadamy nadane numery ISBN, które upoważniają nas do przekazywania pozycji książkowych do księgozbioru narodowego. Dzięki temu książki naszych Autorów można znaleźć w bibliotekach.

Dokładamy wszelkich starań, by wyróżniała nas wysoka jakość. Dbamy nie tylko o dobrą redakcję techniczną, świetne materiały użyte do produkcji ale i o ciekawą szatę graficzną.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Literatura przygodowa, historyczna, klasyka, poezja czy fantastyka – gatunek nie ma dla nas znaczenia, liczy się to, co książka ma do zaoferowania czytelnikowi. Umożliwiamy wydanie książki nawet na odległość – korekty przesyłamy mailem, pracujemy z autorami, z którymi nigdy się nie spotkaliśmy (ach ta technika!!!)

Oprócz Autorów indywidualnych współpracujemy z firmami i instytucjami, szkołami i uniwersytetami.